Anında Kredi | Hiperaktif Kredi

Zamanla yarıştığımız ve bir dakikanın bile önemli olduğu teknoloji çağında, bankalar da kredi konusunda daha kısa süreli hizmet veren anında kredi uygulamasını başlatmışlardır. Ülkemizde de tüm bankalar, anında kredi sayesinde müşterilerine hızlı cevap verebilmektedir.
Fakat bu işlemin sonucu iki yönlüdür;
Ya krediniz anında onaya gider ya da direkt ret cevabı alırsınız. Bu durum aslında kredi kullanmak isteyen her bir birey veya kurum için risk teşkil eder. Çünkü yaptığınız her başvuru, kredi puanınızı düşürür. Bu da alabileceğiniz krediyi olumsuz etkiler. İhtiyacınız olan krediye nasıl ulaşacağınızı bilip, alacağınız kredi limitini önceden bilmek ya da kredi kullanım aşamasında hangi riskleriniz olduğunu, bunları nasıl aşacağınızı başvuru yapmak ise sizleri olumlu yönde etkiler.
Müşterilerimiz, Hiperaktif Kredinin ürünü olan ve daha önce Türkiye’nin hiçbir yerinde kullanılmayan “Hipernot – Kredi Bul” sistemiyle tanışmaktadır. Kredi puanınızı düşürmeden sizin için en doğru yolu izleyecek olan “Hipernot-Kredi Bul” sistemiyle limitleriniz doğrultusunda kredinize en hızlı şekilde ulaşmanız sağlanır. Kredinize doğru bir yol planı hazırlamakla kalmaz ayrıca ilerideki yaşayabileceğiniz sorunlarıda ortadan kaldırır. Anında kredi almak adına yaptığınız her başvurunun sizleri alabileceğiniz kredi den biraz daha uzaklaştırabileceği gerçeğini hiçbir zaman unutmamalısınız. Sizler için en hızlı ve en doğru çözümleri sunan Hiperaktifkredi ile önce adınıza oluşturulmuş hazır limitlerinizi kontrol edelim daha sonra ise “Hipernot-Kredi Bul” sistemimiz ile size en uygun yol haritasını çizerek sizi kredinize ulaştıralım.