Eşdahil Krediler | Hiperaktif Kredi

Birlikte 1

Araştırmalar sonucu  aile içinde en çok  borçlar sebebiyle  tartışmaların olduğu açıklandı. Giderlerimizi planlayamıyor, düzeltemiyorsanız artık bir profesyonel destek almanın zamanı gelmiştir. Gerçek bir profesyonel ile evliliğiniz adına risk teşkil eden en büyük sorunu ortadan birlikte kaldırmış olacaksınız.

Bu yönde Türkiye’ de ilk defa Hiperaktif olarak hizmete giren Birlikte 1 kredi ile para ile yaşanan tüm sorunları Birlikte 1 kredi ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Birlikte 1 kredi; eşlerin birbirlerine desteğiyle 2 kredi çekmek yerine 1 kredi çekerek tüm ihtiyaçları daha kolay  karşılanmasını sağlar.

Birlikte 1 kredi ile krediye ulaştırdığımız mutlu çiftlere ayrıca one to one yol haritanız da bulunan finans danışmanlık eğitimini ücretsiz alma sansına sahip olacaksınız

Birlikte 1 kredi daha kolay onaylanan kredi olmasının yanı sıra aynı 1 krediyi 2 kişinin sorumluluğuna bırak bir tür kredidir.

One to one hizmetimizde ayrıca eşiniz beraber gelmeden önce  randevu alın .

Finansal danışmanlık 3 seans şeklinde olup seminer salonumuzda sağlanmaktadır

Borçları düzenlemek için izlenilecek yol önce birlikte 1 kredi ile çiftlerin üstündeki kredi borçlarını tek bir borca indirebilmek daha sonra Hiperaktif Kredi finans uzmanlarımızın çizdiği yol haritası ile her ay durumu gözden geçirebilmek adına sizi değerli eşini seminerlerimize bekliyoruz.

Siz one to one hizmetimizin finans danışmanlığı seansları  ve Birlikte 1 kredi seçeneklerden hızlıca faydalanmak için formu doldurmanız yeterli.