Hiperaktif'i Tanıyalım | Hiperaktif Kredi

Neden Hiperaktif Kredi ? Neyi Farklı Yapıyoruz?

Farkımız;

Dünyadaki finansal hizmetleri araştırmakla yola çıktık ve kurulum aşamasını tamamladıktan sonra hizmete açıldı.

Türkiye kriterlerine göre uyarladığımız hipernot kredibul sistemi ile kişinin kendi profiline uygun kredi bulmasına yardımcı olan finansal sistemi ile beraber bugün bankalar dahil tüm kredi danışmanlıklarından tamamen farklı bir sekil de ilerler.

Hipernot : HİPERNOT KREDİ BUL uygulaması sizleri en doğru ve en hızlı krediye ulaştırmak amacıyla dünya finans sistemlerinden ilham alarak tasarlanmış sadece Hiperaktif Kredi  şirketimizde bulunan özel bir sistemdir.

Altını çizerek söylemek isteriz ki biz kurum olarak sadece kredi alamayan müşterilerimize değil halihazırda kredi kullanabilir müşterilerimize de aynı sekil de hipernot kredibul ile destek vermekteyiz.

Hipernot kredibulun içinde tüm soruların cevapları mevcut aslında ?

  • Hangi bankadan kredi çekmeliyim?
  • Bütçeme uygun kredi bulabilecek miyim?
  • Kredi limitim nedir?
  • Kaç ay vadeli kredi çekmeliyim?
  • Hangi bankanın faiz oranları bana daha uygun?

Acaba bana kredi çıkar mı? vb. gibi yüzlerce soru aklımızı kurcalar tüm cevapları hipernot sizin adına yanıtlar ve doğru bir yol planı ile sizi krediye ulaştırır. Biz yol planını Takım ruhu ile hayata geçirmeyi ilke ediniyoruz.

Bizler kendimizi birlikte her şeyi başarabilecek büyük bir takım olarak görüyoruz. Birlikte kazanılan başarıları her zaman kişisel çıkarların üstünde tutarız.

Peki Faaliyet alanımızın dayandığı yasal koşullar nelerdir ?

Hiperaktif Kredi faaliyetlerine BDDK’nın yayınladığı 5 Kasım 2011  ve 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir.

Bu yasal koşullara bağlı olarak hiperaktif kredi sizi ayrıcalıklar ile dolu bir dünyanın içine almak istiyor. Nasıl mı?

Hiperaktif’ in one to one sistemiyle  kişiye özel kredi uzmanlarımızla ihtiyacınıza ve sektörünüze yönelik kredi kriterlerine göre tasarlanmıştır. Kredi başvurucu süreçlerinde olumsuz cevaplar almanızı engelleyen bir cok ayrıcalıktan yararlanmanızı sağlayan one to one sistemiyle kredim onaylanmadı gibi hoş olmayan durumlarla karşılaşmanızı ortadan kaldırıyoruz .

Daha güvenle bakabileceğiniz sürdürülebilir bir finansal yasamın kapılarını sonuna kadar acıyoruz.

Kapsamlı birikim yöntemlerimiz,  doğru kredi kullanma hatta ödenebilecek kredi taksit tutarı gibi  sistemsel  ilerleyen bir çok sorunun cevabını sizin profilinizle eşleşecek banka kriterleriyle birleştirerek   tasarlanan one to one kredide bir cok yeniliği  sizler ile tanıştırıyoruz.

Türkiye’ de  one to one sistemiyle  kredide olumsuz cevap alabileceğiniz  kredi basvurusu olmayacak.

Bizi arayın size özel finans uzmanlarımızla ayrıcalıklardan faydalanmaya hemen başlayın.

Bu ayrıcalıklar dünyasında ki bir diğer uygulamamız da ;Sürdürülebilir finansal Yaşam  Projesi dir.

Hiperaktif Kredi olarak gelecek kuşaklarımızın en iyi finansal durumlara sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz .Bu sebeple de, okul ve iş hayatları başta olmak üzere hayatlarının her bölümünde avantaj sağlayacak sürdürülebilir finansal yasam projemizle  18 yasında olan gençlerimize finansal eğitimleri ücretsiz  sağlıyoruz.

Bunu Türkiye de yapan sadece  Hiperaktif Kredi hizmetidir. Bunların hepsini hayata geçirirken benimsediğimiz ;sizler ve bizler için değişmez değerlerimiz vardır.

Takım ruhu  : Bizler kendimizi birlikte herseyi başarabilecek büyük bir takım olarak görürüz. Birlikte kazanılan başarıları her zaman  kişisel cıkarların  üstünde tutarız.

Sözümüz : Müşterilerimize ve iş arkadaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmak için azami özen gösteririz.

Wow etkisi : Alışıla gelmiş bizi mutlu etmediğinden ,Müşterilerimize Wow dedirtecek performanslar ve yeniliklerle şaşırtmak için aralıksız çalışırız .İş ortaklarımızın her zaman beklenenden fazlasını vermek için çalıştığımızı bilmeleriniz isteriz.

  • Ayrıcalıklar dünyasında ki bir diğer hizmetimiz de Birlikte 1 kredi dir.
  • Birlikte 1 kredi eşiniz ile beraber tek bir kredide bütün borçlarınızın toplanacağı sistemdir.
  • Birlikte 1 kredi ile birikmiş borçlarınızı hemen bir yere toplayarak ev ekonomisini rahatlatabilirsiniz.
  • Finans uzamanı ile mutlaka görüşün,sizde uygun avantajlardan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Unutmadan Peki SİZ;

HAZIR LİMİTLERİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

  • Tam İhtiyacınız Olan Hazır Limit Hiperaktif Kredi’de-

Hiperaktif Kredi uzmanlarımız, 26 banka tarafından sizin adınıza özel olarak oluşturulmuş hazır limitlerinizin taramasını yapar. Sadece hazır kredi limitlerinizi değil onaylı kredi kartınız ya da kredili mevduat hesaplarınız vb. gibi diğer para kaynaklarınız hakkında da detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar. Uzmanlarımızın yaptığı araştırma neticesinde size özel tanımlanmış kredinizi şubeye gitmeden kolayca kullanabilir, siz de Hiperaktif Kredi’nin ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Müşteri skoruna göre belirlenen düşük faizli kredileri görmek için mutlaka özel kredi uzmanlarımızdan canlı destek alın.

Adınıza tanımlanmış hazır limitleri öğrenmek,  gün içinde kullanmak ve birçok fırsattan yararlanmak için hemen destek hizmetlerimizle irtibata geçin.