ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

Dünyadaki finansal hizmetleri araştırmakla yolculuğumuza başladık. Kurulum aşamasını tamamladıktan sonra sizlerle buluşmak için hizmete açıldık.

Neyi farklı yapıyoruz?

Hiperaktif KrediTürkiye kriterlerine göre uyarlanmış SKS (Simülatörlü Kredi Sorgulama) sistemi ile kendi profilinize uygun kredi bulmanıza yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz bu finansal sistem, bugün bankalar dahil tüm kredi danışmanlıklarından tamamen farklı olarak siz müşterilerimize hizmet verme imkânı sağlıyor.

Simülatörlü Kredi Sorgulama nedir?

hiperaktif kredi

Sizlere en doğru ve en hızlı şekilde kredi sağlamak amacıyla, dünyada kullanılan finans sistemlerinden ilham alınarak tasarlanmış, sadece Hiperaktif Kredi aracılığıyla yararlanabileceğiniz özel bir sistemdir.

Simülatörlü Kredi Sorgulama sisteminden kimler faydalanabilir?

Kredi kullanabilir müşterilerimiz kadar kredi alamayan müşterilerimize de Simülatörlü Kredi Sorgulama sistemi ile destek vermekteyiz.

Simülatörlü Kredi Sorgulama neyi amaçlar?

hiperaktif krediyi tanıyalım

Hangi bankadan kredi çekmeliyim?

  • Bütçeme uygun kredi bulabilecek miyim?
  • Kredi limitim nedir?
  • Kaç ay vadeli kredi çekmeliyim?
  • Hangi bankanın faiz oranları bana daha uygun?
  • Acaba bana kredi çıkar mı?

gibi aklınızı kurcalayan yüzlerce sorunun cevaplarını Simülatörlü Kredi Sorgulama sizin adınıza yanıtlar ve doğru bir yol planı çizerek sizi uygun krediye ulaştırır.

Ayrıcalıklarımızdan “one to one” nedir?

Türkiye’de “one to one” sistemiyle olumsuz cevap alabileceğiniz kredi başvurunuz olmayacak.
Kapsamlı birikim yöntemleri, doğru kredi kullanımı, ödenecek taksit tutarı gibi birçok sistemsel bilgiyi profilinizle eşleşen banka kriterleriyle birleştirmek üzere tasarlanan “one to one”ı kredide bir yenilik olarak sizlerle tanıştırıyoruz.
Hiperaktif Kredi’nin “one to one” sistemi, kişiye özel finans uzmanlarımızla ihtiyacınıza ve sektörünüze yönelik kredi kriterleri belirlemek üzere tasarlanmıştır. Bu sistem, kredi başvuru süreçlerinde “kredim onaylanmadı” gibi olumsuz cevaplar almanızı ortadan kaldıracak birçok ayrıcalıktan yararlanmanızı sağlayarak, size güvenle sürdürülebilir bir finansal yaşamın kapılarını açar.

Ayrıcalıklarımızdan “Sürdürülebilir Finansal Yaşam Projesi” nedir?
Hiperaktif Kredi hizmetiyle Türkiye’de bir ilk!

Gençlerimiz istikbâl kelimesinin karşılığıdır. Bizler de Hiperaktif Kredi olarak gelecek kuşakların finansal istikbâline ışık tutmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle okul ve iş hayatları başta olmak üzere yaşamlarının her alanında avantaj sağlayacak Sürdürülebilir Finansal Yaşam Projesi kapsamında, 18 yaşını dolduran gençlerimize ücretsiz finansal eğitim imkânı sağlıyoruz.

hiperaktif kredi nedir

Ayrıcalıklarımızdan “birlikte 1 kredi” nedir?

Birlikte 1 kredi, eşiniz ile ortak bir kredide bütün borçlarınızın toplanacağı sistemdir. Birlikte 1 kredi, birikmiş borçlarınızı anında tek krediye toplayarak ev ekonomisini rahatlatmanıza yardımcı olur. Size uygun avantajlardan yararlanmak için finans uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Başarımızın sırrı nedir?

Hiperaktif Kredi ailesi olarak benimsediğimiz, değişmez değerlerimiz:

Takım ruhu: Çıktığımız yolda planlarımızı takım ruhu ile hayata geçirmeyi ilke edinmek. Kazandığımız başarıları her zaman kişisel çıkarların üstünde tutmak.

Sözümüz: Müşterilerimize ve iş arkadaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmak için azami özen göstermek.

Wow etkisi: Alışılagelmiş, sıradan, beklenenin ötesinde, müşterilerimize “Wow!” dedirtecek projeler geliştirmek. İlk olma özelliği taşıyan, şaşırtan, yenilikçi fikirlerimizi hayata geçirmek. Hedefimize belirli, ilgili, başarılabilir, gerçekçi ve amaca hizmet eden şekilde yürümek.

HAZIR LİMİTLERİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

İhtiyacınız olan hazır limit Hiperaktif Kredi’de.

Hiperaktif Kredi uzmanlarımız, tüm  banka ve şubeleri üzerinden  sizin adınıza özel olarak oluşturulmuş hazır limitlerinizin taramasını yapar. Hazır kredi limitleriniz dışında onaylı kredi kartınız ya da kredili mevduat hesaplarınız gibi diğer para kaynaklarınız hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar. Uzmanlarımızın yaptığı araştırma neticesinde size özel tanımlanmış kredinizi şubeye gitmeden kolayca kullanabilir, Hiperaktif Kredi’nin ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Müşteri skoruna göre belirlenen düşük faizli kredileri görmek için mutlaka özel kredi uzmanlarımızdan canlı destek alın.

Adınıza tanımlanmış hazır limitleri öğrenmek, gün içinde kullanmak ve daha birçok fırsattan yararlanmak için hemen destek hizmetlerimizle irtibata geçin.

 

Başvuru Yap