One to One | Hiperaktif Kredi

ONE TO ONE ( BİRE BİR SİSTEMLER )

Artan ihtiyaçlarımız sebebiyle kredi kullanmak günümüz Türkiye’sinde zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Bugün büyük küçük, önemli önemsiz birçok sebepten kredi kullanmamız gerekebiliyor.
Peki bu süreçte ne yapmalıyız hatta nasıl bir yol izlemeliyiz de ihtiyacımız olan krediye ulaşmalıyız?
Kafanıza takılan tüm soruların kredi sürecinde sorun haline geldiğini biliyoruz. İşte tüm bu sorunları çözmek için dünyadaki finansal sistemlerden uyarlanmış ve kabul görmüş Hiperaktif Kredi hizmeti “one to one” nın sihirli dünyasıyla sizleri tanıştırmak isteriz.
Onetoone (1e1) yönlendirme ile amacımız; sizleri, içinde bulunduğunuz finansal durumu da göz önünde bulundurarak belirlenen süre içerisinde ya da daha erken bir sürede belirlenen tutarlara yeterli skorlarla ulaşılabilir hale getirmektir.
Halk arasında “ kara liste “ tabiri ile bilinen durum, profilimizin hiçbir bankaya uymaması, istenilen şartların oluşmaması sonucu kredi alamama durumudur.
Böyle durumlarda uygulamaya başladığımız one to one sayesinde, belirlenen sürede (1e1) hizmetin vermiş olduğu profesyonel destek ile bu sebepleri ortadan rahatça kaldırabiliyoruz.
Kredi skorunuza etki eden verileriniz, güncel kredi kriterleriyle değerlendirilir. Belirlenen süre içerisinde kredi notunuz, kredi alabilecek düzeye geldiğinde one to one hizmeti süreci başarıyla tamamlamış olur.
Süreci basit bir örnek ile anlatacak olursak:
Diyelim ki x kişisi kredi sürecinde daha önce yaptığı hatalar dolayısı ile kara listeye alınmış olsun. Bu x kişisi bu durumdayken hangi bankaya kredi başvurusunda bulunursa bulunsun tüm bankalardan alacağı cevap nettir ve maalesef olumsuzdur. Bu x kişisi takipteki borcunu kapattıktan ancak 5 yıl sonra kredi çekebilir hale gelebilir.
Onetoone hizmeti, hayatınızdan 5 yıl gibi çok uzun bir süreyi çalmalarına izin vermez!!!
Sizi 6 ay gibi çok kısa bir sürede bu sıkıntılı süreçten kurtarır ve size 4,5 yıl der. Bu zaman içerisinde ertelediğiniz ne varsa yapabilir, hayallerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Hemen başvurun!