Senetle kredi | Hiperaktif Kredi | Senetle Kredi Alma

Senetle kredi, Acil paraya ihtiyacım var dediğimizde ilk durağımız banka şubeleridir. Ancak bazen kredi notumuzun düşük olması nedeniyle bankalardan kredi çekemeyiz. Kredi kartları ve eksi hesaplarda düşük seviyelerde ise senetle para veren yerleri aramaya başlarız.

Acil paraya ihtiyacı olan, banka kredisi kullanamayan, kredi kartı olmayan veya kullanamayan kişiler için senetle para veren yerleri araştırdık. Ülkemizde senet karşılığında para veren yerler genelde tefeciler diye adlandırılır. Çünkü kimse kimseye karşılıksız Bir şey vermeyeceği gibi, banka kredisi kullanamayan zor durumda olan insanların bu durumlarından yararlanarak para kazanmayı hedefleyen birçok kişi bulunmaktadır.

Senetle Kredi – Para Bulma Yöntemleri

 • Firmaların verdiği krediler,
 • Senedi olanların faktöring şirketlerine başvurarak senet kırdırma,
 • Kuyumcular ve döviz bürolarının imza karşılığı satışları,
 • Cep telefonu satın alma ve bozdurma yöntemi,
 • Elektronik eşya satın alma ve paraya çevirme,
 • Sanal tefeciler ve fırsatları..

Senetle para kazanmaya çalışan kişiler, zor durumda olan kişileri bulduklarında, kendilerine verecekleri parayı çok yüksek faiz oranları ve kısa vadelerde verirler. Bu kişiler genelde, zor durumda olan kişilerden para kazandıkları için, hali hazırda, avukatları ve icra safhasını takip edebilecek personelleri mevcuttur.  Genelde bu tür yerler 10 bin liraya kadar kredi verirler.

Zor durumda olmayan hiç kimse senet karşılığında para veren yerleri araştırmak istemez. Herkes bu tür şeylerin uygun olmadığını, zarar edeceğini bilmektedir. Ancak hayat şartları, başa gelen olumsuzluklar nedeniyle Maalesef senetle para veren firma, şirket ve iş yerlerini araştıran birçok kişi bulunmaktadır.

Ancak Hiperaktif Kredi olarak, ne kadar kredi alacağınız, hangi bankadan kaç taksitle ve yüzde kaç oranla alacağınız teklifi sizler için sunuyoruz.

Senetle para nasıl alınır ? : Senetle para ülkemizde çeşitli faktoring şirketler, kuyumcular ve bazı devlet destekli bankalar araçılığı ile belirli vade süreleri ile sağlanmaktadır.

4 comments

 • Ali

  Mayıs 28, 2020 at 4:23 pm

  Evlilik yapcam krediye ihtiyacım var

  Reply

 • Yıldırım Çağlar

  Temmuz 7, 2020 at 1:20 am

  İşler cok kotu şu ayı cıkaracsk Bi kredi ihtiyacım var evliyim iki cocok babasıyım 12 senedır aynı yerde oturuyorum yardımcınolur musunuz

  Reply

 • Yıldırım Çağlar

  Temmuz 7, 2020 at 1:21 am

  Oto tamir ustasıyım işe baskasam masımvuzel şimdilik dusarı da iş yapıyorum c

  Reply

 • murat

  Ağustos 7, 2020 at 8:34 pm

  ben öğretmenim..babam emekli maaşı boşta.yaştan dolayı kredi çıkmıyor babama..iş kuracağım..benimde kredibilitem dolu..maaş bankamdan kredim var her ay kesiliyor..30 bin tl lazım..ayrı bir iş kurmak için..çok acil lazım hemde..senetle olur baaşka bir şekilde olur aylık taksitle rahat öderim…bende öğretmenim..kardesimde öğretmen..babamda memur emeklisi..0 542 533 65 02

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *